Dzień Mamy i Taty u Biedronek

Dnia 5 czerwca dzieci z grupy Biedronek gościły w przedszkolu swoje mamusie i swoich tatusiów. Uroczystość odbyła się z okazji Dnia Mamy i Taty ale również była to okazja do pożegnania się z niektórymi rodzicami, których pociechy w przyszłym roku szkolnym trafią do grupy Pszczółek. Przedszkolaki wystąpiły z programem artystycznym: wierszem dla rodziców; tańcem; graniem na instrumentach, zrobionych przez siebie i oryginalnych; improwizacją z szarfami do muzyki Chopina; piosenkami, które nauczyły się w ciągu roku szkolnego. Po części oficjalnej odbyła się zabawa z rodzicami, wspólne tańce a dla wyciszenia i ochłonięcia zabawy paluszkowe. Na zakończenie rodzice otrzymali upominek od wychowawczyń (mamy otrzymały kwiatki na 26 maja, a prezenty dla tatów w przygotowaniu) – płytę CD ze zdjęciami dzieci z lat 2017-2019.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za mile spędzony czas oraz wszystkim koleżankom, szczególnie p. Dance i Aurelii za uświetnienie naszej imprezy.

Wychowawczynie z grupy Biedronek

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018 / 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.