Gminne Przedszkole w Owińskach!

Zapraszamy do naszego Przedszkola dzieci w wieku od 2,5 do 6 roku życia. Zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną i stałą kadrę pedagogiczną.

W placówce dzieci mają możliwość korzystania z zajęć dodatkowych takich jak: logopedia, zajęcia z zumby, język angielski, karate, warsztaty plastyczne. Planujemy dalsze poszerzanie oferty zajęć dodatkowych, zgodnych z sugestiami rodziców.

Organizujemy liczne imprezy okolicznościowe, imprezy tematyczne, wycieczki, cykliczne spotkania muzyczne, teatralne a także eksperymenty chemiczne. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym. Bierzemy udział w wielu konkursach zewnętrznych i wewnętrznych.

Ponadto nasze Przedszkole posiada przestrzenne, jasne, dobrze wyposażone sale, z przylegającymi do nich łazienkami przystosowanymi do potrzeb małego dziecka.

Ogromnym atutem naszej placówki jest przedszkolny plac zabaw wyposażony w sprzęt terenowy. Ukształtowanie jego terenu sprzyja przeprowadzaniu zabaw z dziećmi przez cały rok, w tym również zjazdy saneczkowe w okresie zimowym.

W przedszkolu dzieci mają domowe, smaczne, zdrowe, różnorodne posiłki, które są przygotowywane w naszej kuchni. Sposób podawania posiłków angażuje dzieci do samodzielności. Jadłospis jest urozmaicony i zachęca dzieci do poznawania nowych smaków.

Pracujemy codziennie w godzinach od 6:00 do 17:00.

Zdecydowanie mocnymi stronami naszego Przedszkola są indywidualne podejście do dziecka i wprowadzanie wielu metod aktywizujących, przejrzyste zasady, przyjazna i radosna atmosfera, bogata oferta zajęć i doskonale przygotowani nauczyciele z dużym doświadczeniem. Znajdujemy się w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej.

Chętnych rodziców wraz z pociechami zapraszamy na drzwi otwarte w dniach 20.02.2019 r. i 27.02.2019 r. w godzinach 15:00 – 16:00.

Serdecznie zapraszamy do naszego Przedszkola!
Dyrektor i Rada Pedagogiczna
Gminnego Przedszkola w Owińskach

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018 / 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.